PIERRE RENÉ PROFESSIONAL

ДАВАЙТЕ ЗНАЙОМИТИСЬ...

PIERRE RENÉ — компанія з багаторічним досвідом роботи в косметичній індустрії. Більше 20 років допомагає жінкам розкрити свою природну красу. Маючи такий великий досвід та власні ноу-хао, компанія легко перетворює тренди та ідеї в косметичні продукти високої якості.

Дбаючи про високу якість пропонованої продукції, компанія на постійній основі співпрацює з кращими світовими виробниками упаковки та косметики – це Італія, Германія, Франція, Швеція та Іспанія.

Косметика PIERRE RENÉ успішно продається більш ніж у 35 країнах світу, а список зарубіжних підрядників постійно росте.

Ми є офіційним дистриб’ютером в Україні та з гордістю представляємо компанію PIERRE RENÉ на Українському ринку косметики.

Де ви можете придбати наші продукти?

Інтернет-магазини MakeUp, Cosmetics, магазин косметики MonCheri від Епіцентру, мережа магазинів Архітектор Краси у Києві та Одессі, та багато інших наших партнерів.

АСОРТИМЕНТ

Косметика PIERRE RENÉ PROFESSIONAL поєднує в собі доглядаючі і поживні властивості, ефективно знижуючи рівень аллергичних речовин. Ергономічність упаковки, багото відтінків і сучасний дизайн гарантують зручність використання.

Ми хочемо, щоб наша продукція відповідала вимогам сучасних жінок у плані моди, функціональності та ефективності.

Хітом нашої колекції стала система PALLETE MATCH SYSTEM, створена для того щоб кожна жінка була взмозі зібрати свою індивідуальну та неповторну палітру відтінків. Ми пропонуємо широкий вибір зі 116 тіней, 14 рум’ян та 10 пудр.

Мода на гибридний манікюр надихнула компанію PIERRE RENÉ на створення колекції продуктів для професійного виконання HYBRID SYSTEM в домашніх умовах.

Переваги продукції PIERRE RENÉ PROFESSIONAL багаторазово оцінювалися та нагороджувалися премією QULTOWY KOSMETYK та ставали перлиною косметичного ринку.

Кошик
Start typing to see products you are looking for.